dairou

postac

KILKA SŁÓW

Po raz pierwszy pojawił się w MK:Deception. Wartownik-najemca wykonujący swą pracę jak najszybciej tylko możliwe. Seidan pochodzący z Orderrealm o neutralnej naturze. Największy wróg Hotaru pragnący zniszczyć jego życie. Mimo wszystko, pozostało jeszcze trochę honoru w cynicznym sercu Dairou.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁ SIĘ: MK: Deception,
MK: Unchained,
MK: Armageddon
POCHODZENIE: Orderrealm
GATUNEK: Człowiek (Seidan)
NATURA: Neutralny
PRZYJACIELE: Damashi
WROGOWIE: Darrius, Hotaru
ORGANIZACJA: Brak, wcześniej Seidan Guard
STYLE: Fighting styles Wing Chun (MK:D)
Escrima (MK:D)
Mi Zong (MK:A)
STYLE Z BRONIĄ: Autumn Dao (MK:D, MK:A)
historia

MK: Deception / MK: Unchained

Kiedyś byłem członkiem Seidan Guard. Wierzyłem w moc Prawa i żyłem zgodnie z surowym kodeksem moich zwierzchników. W ciągu wielu lat mojej służby uratowałem wiele istnień. Ale kiedy w przypływie gniewu zabiłem napastnika, zostałem aresztowany i skazany na życie w areszcie. Zrobiłem tyle dobrego, a zdarzenie, które miało mnie ocenić było momentem Chaosu. Ale zdałem uciec podczas zamieszek wywołanych przez siły Oporu.

Z więzienia wyszedłem jako inny człowiek. Nie mogłem dłużej kierować się porządkiem Seidan. Również nie mogłem służyć Chaosowi. Postanowiłem, że będę służyć sobie samemu. Stałem się najemnikiem, wojownikiem na wynajęcie, stałem się poważany w tajemnym podziemiu Orderealm. Moja neutralność została poddana próbie, jednakże moim aktualnym zadaniem jest znalezienie i zabicie mojego byłego strażnika, Hotaru.

MK: Armageddon

Midway nie udostępniło historii Dairou z MK:A.

Zobacz też:

postaci postaci postaci postaci postaci