darrius

postac

KILKA SŁÓW

Darrius jest pozbawionym uczuć człowiekiem, którym kieruje obsesja obalenia rządu dla swoich własnych potrzeb. Dla podążających za nim ludźmi jest prawdziwym wizjonerem. Niewielu o tym wie, ale to on stał za kradzieżą Deklaracji Porządku i to również on odpowiadał za zamordowanie rodziny Dairou, któremu to później zlecił zabójstwo przywódcy Straży Seidan, Hotaru; a wszystko po to, by samemu objąć władzę w Orderrealm.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁ SIĘ: MK: Deception,
MK: Unchained,
MK: Armageddon
POCHODZENIE: Orderrealm
GATUNEK: Człowiek (Seidan)
NATURA: Neutralny
PRZYJACIELE: Brak
WROGOWIE: Hotaru, Dairou
ORGANIZACJA: Przywódca Ruchu Oporu Seido
STYLE: Shinto Ryu (MK:D, MK:U, MK:A)
Leopard (MK:D)
Goju Ryu (MK:A
STYLE Z BRONIĄ: Gauntlets (MK:D, MK:U, MK:A)
historia

MK: Deception / MK: Unchained/p>

Nazywam się Darrius. W Orderealm jest wielu, którzy nazwali by mnie terrorystą. Ale dla prawdziwych patriotów Seidan, jestem bohaterem. Walczyłem przeciwko przytłaczającemu reżimowi. Jestem przywódcą ruchu oporu. Nasza liczba ciągle rośnie. Pewnego dnia poprowadzę atak przeciwko władzy. Do tego czasu będę czekał… planował… spiskował.

Jednym z najlepszych narzędzi rekrutacji, jakie odkryłem jest samo prawo. Jeżeli moje szeregi będą potrzebować potężnego wojownika jak strażnika Seidan, na przykład, wynajmę kogoś, by zabił jego rodzinę w nadziei, że jego wściekłość poprowadzi go do starcia z mordercą. Kiedy za ten atak zostanie zamknięty w więzieniu, uwolnię go i w tedy będzie łatwo go zrekrutować do naszej sprawy.

MK: Armageddon

Midway nie udostępniło historii Darriusa z MK:A ale wiadomo z zakończenia, że po pokonaniu Blaze'a jego piramida przeistoczyła się w złoty pierścień, który wskazał miejsce skarbca Argusa, gdzie znajdował się skarb przeznaczony dla Tavena i Daegona. Moc pierścienia pomogła zabić Hotaru, a Taven wraz z Daegonem otrzymali kolejną misję odzyskania rzeczy, którą posiadł Darrius.

ciekawostki

We wcześniejszej wersji MK:Armageddon, Darrius miał otrzymać "Karate" jako styl walki.

W krypcie w MK:Deception pojawił się koncept, że to Darrius jest nowym liderem Red Dragon.

Pojawia się także informacja, że to Darrius zabił rodzinę Dairou, a Dairou wysyła Darriusa z misją zniszczenia Hotaru.

Zobacz też:

postaci postaci postaci