hotaru

postac

KILKA SŁÓW

Hotaru czyli "robaczek świętojański" jest Seidem pochodzącym z Outworld, który za wszelką cenę przestrzega prawa oraz porządku. Jego zdolności skupiają się na ogniu oraz mocy latania. Podczas niewolnictwa służył Dairou.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁ SIĘ: MK: Deception,
MK: Unchained,
MK: Armageddon
POCHODZENIE: Orderrealm
GATUNEK: Człowiek (Seidan)
NATURA: Neutralny
PRZYJACIELE: Baraka, Onaga (Dragon King)
WROGOWIE: Dairou, Darrius, Sub-Zero
ORGANIZACJA: Seidan Guard
STYLE: Ba Shan Fan (MK:D)
Pi Gua (MK:D, MK:A)
STYLE Z BRONIĄ: Naginata (MK:D, MK:A)
historia

MK: Deception / MK: Unchained

We wszechświecie jest porządek – prawa, które dotyczą każdego. Przez wieki narzucałem porządek tym, którzy woleli szerzyć zamęt. Outworld długo był źródłem chaosu, ale triumfalnie powrócił stary władca. Podczas rządów Onagi jego wojsko narzucało pokój przez cały okres jego panowania. Zobaczę czy jego powrót znów zaprowadzi porządek w tych ciągle wszczynających wojny królestwach. Będę walczyć przeciwko tym buntownikom żeby oczyścić drogę Dragon Kingowi.

Lata temu walczyłem przeciwko obrzydliwym wojownikom Tarkatan. Ślubowałem chronić miasto Lei Chen w Outworld przed atakami Shao Khana. Czasy się zmieniły. Teraz pomagam Barace i jego oddziałom. Ślubowałem lojalność Onadze i rozpocząłem moją misję by zatrzymać powstanie przeciwko niemu. Wojownicy Baraki donieśli o Ziemskim wojowniku zwanym Sub-Zero, który zabił wielu Tarkatan. Zapoluję na niego. Zaprowadzę go przed osąd Dragon Kinga.

MK: Armageddon

Onaga został pokonany. Wchłonąłem style walki wielu wojowników i uderzyłem w Dragon Kinga, usuwając jego duszę z jego ciała. Kiedy upadł po chwili przerażającego trzeszczenia i wicia się, zobaczyłem ciało Reptile’a które leżało naprzeciw mnie.

Przez jakiś czas byłem uznawany za bohatera. Ludzie z Outworld przyjęli mnie jako obrońcę ich królestwa. Ale ich szacunek i wdzięczność były bezpodstawne, ponieważ to ja pozwoliłem Onadze wrócić. Zagrałem rolę mistrza żeby dodać im otuchy po tej wojnie, ale nie czułem się warty ich podziwu.

Jakiś czas później doszła do mnie wiadomość, że Księżniczka Kitana chciałaby mnie widzieć w fortecy Shao Khana. Siły Edenian pozbyły się ostatnich elitarnych strażników Reiko, ostatnich pozostałości po starym imperium i chciałaby świętować to z „Bohaterem Outworld” przy swoim boku.

To, co mnie zatrzymywało to fakt, że kiedy Kitana i ja rozdzielaliśmy się po pokonaniu Onagi powiedziała, że chce pomóc duchowi Liu Kanga. Myślałem, że wyruszyła do Królestwa Ziemi. Być może zakończyła swoje poszukiwania i wróciła szybciej niż zakładała, albo, co jest bardzo prawdopodobne zaproszenie nie pochodzi od Kitany!

Nie jestem już tak naiwny, jakim byłem kiedyś, teraz wiem dużo o oszustwie. To mogłoby być nowe niebezpieczeństwo, które zagrażałoby mojemu adoptowanemu domowi. Jeżeli miałbym odkryć intrygę, zagrażającą królestwom i odeprzeć potencjalny zamach, naprawdę zasłużyłbym na szacunek ludzi z Outworld. I w końcu mógłbym spojrzeć sobie w lustro .

specjaly

Grasshopper: Skacze i kopie przeciwnka. Coś jak rowerek Liu Kanga. (MK:D, MK:A)

Lava Burst: Wystrzeliwuje magmę w ziemie wybijając przeciwnika w powietrze. (MK:D, MK:A)

Fury Punch and Escape: Z wyciągniętą pięścią ślizga się w stronę przeciwnika, wracając na startową pozycję. (MK:A)

Quick Tricks: Podobne do Fury Punch and Escape z tym wyjątkiem, że pojawia się z tyłu przeciwnika. (MK:A)

Zobacz też:

postaci postaci postaci postaci