nightwolf

postac

KILKA SŁÓW

Nightwolf zaczął stawiać pierwsze kroki w Mortal Kombat 3. Przedstawiony jako szaman stojący po stronie dobra w kontakcie z Raidenem. Wykorzystuje zewnętrzną oraz wewnętrzną energię w walce.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁ SIĘ: Mortal Kombat 3,
Ultimate Mortal Kombat 3,
Mortal Kombat Trilogy,
Mortal Kombat Advance,
MK: Deception,
MK: Unchained,
MK: Armageddon
POCHODZENIE: Earthrealm
GATUNEK: Człowiek
NATURA: Dobry
PRZYJACIELE: Liu Kang, Kung Lao, Raiden, Johnny Cage
WROGOWIE: Shao Khan, Onaga (Dragon King)
ORGANIZACJA: Lin Kuei
STYLE: Vale Tudo (MK:D, MK:A)
Tae Kwon Do (MK:D)
STYLE Z BRONIĄ: Tomahowks (MK3, UMK3, MKT, MK:D, MK:A)
historia

Mortal Kombat 3 / Ultimate MK 3

Nightwolf pracuje w rezerwacie jako indjański historyk. Kiedy Shao Kahn otwiera magiczny portal nad Ameryką Nightwolf używa swojej magii aby chronić ziemię swego ludu. Rusza do słusznej walki z przeciwnikiem.

MK: Deception / MK: Unchained

Jako szaman mojego plemienia, mój związek z siłami nadprzyrodzonymi został przerwany przez wizję ciemnej mocy. By stawić czoło przeciwnikowi przyjąłem rolę Zjadacza Grzechów żeby móc zaabsorbować grzechy moich współplemieńców. Muszę wziąć na siebie to zepsucie, nawet jeśli sam stanę się zagrożeniem dla tych na których mi zależy. Jest to zło konieczne, które może uratować królestwa.

Rytuał Zjadacza Grzechów zanieczyścił moją duszę dlatego teraz mogę wejść do Netherrealm. Tam przeprowadzę mój plan pokonania Onagi. Grzechy które zaabsorbowałem zatruły moją osobowość i musiałem zmusić się do wygnania, dopóki moje zadanie nie zostanie wykonane w czeluściach Piekła.

MK: Armageddon

Po uwięzieniu duszy Onagi, zostałem wypuszczony z Netherealm. Przed pojawieniem się w Królestwie Ziemi przeszedłem przez świat duchów. Byłem otoczony przez watahę wilków, moich duchowych stróżów. Miałem tylko małe prześwity pamięci z tej krótkiej podroży… albo trwającej całą wieczność?

Starożytni opowiedzieli mi o nadchodzącej burzy, która postawi wojowników z różnych królestw przeciw sobie w wielkiej bitwie. Ale najbardziej niepokojące z tego wszystkiego jest to, że ukryte zło manipulowało tymi wojownikami, zmuszając ich do uczestnictwa w walce.

Moje wizje stały się rzeczywiste, kiedy na zebraniu Sił Światła, Johnny Cage obwieścił, że Shinnok wrócił i że upadły Starszy Bóg zaczął ponownie jednoczyć Siły Ciemności. Zgodziłem się pomóc Johnnemu Cage’owi w walce.

Zobacz też:

postaci postaci postaci postaci