menu
menu
menu
menu
menu
menu
menu
menu
menu
enemies

ONI

Spotkamy ich na początku gry w Goro's Lair oraz dużo później w innym miejscu. Uderza nas łapami a czasem przewróci na ziemię i siedząc na nas będzie przez chwilę masakrował na ziemi. Stosunkowo łatwy do pokonania i nie powinien sprawiać większych kłopotów.
enemies

TARKATA

Są jak szarańcza. Pojawiają się już na samym początku w Wu Shi Academy ale najwięcej jest ich w Soul Tombs gdzie potrafią nieraz atakować w piątkę. W takich ilościach są naprawdę niebezpieczni i należy ich wtedy likwidować używając Multality lub Brutality. Potrafią strzelać oraz uderzać ostrzami i nogami (blokować).
enemies

SHADOW PRIEST

Najwięcej spotkamy ich w The Portal. Będziemy zmuszeni do walki z nimi bo tylko po zabiciu ich otwiera się droga do danej lokacji. Walczą z namii na kilka sposobów: jedni uderzają piorunami lub fireballami a inni wysysają z nas energię łapiąc za głowę. Potrafią się teleportować. Na tych przeciwników nie działają pewne ciosy m.in. Fatality oraz rzuty więc musimy ich likwidować prostymi ciosami.
enemies

MASKED GUARD

Nienawidzę ich. Do walki używają włóczni która ma duży zasięg w dodatku nie można jej blokować. Osobiście używam Fatality jak tylko jakiegoś napotkam ale można też łatwo ich ominąć lub wpakować w pułapkę gdyż często pojawiają się w takich miejscach.
enemies

BLACK DRAGON MERCENARY

Nie spotkamy ich często. Potrafią rzucać w nas czymś w rodzaju granatów oraz uderzać w ziemię (podobnie jak Jax). Ich uderzenia są mocne i zabierają sporo energii. Dobrze niszczyć ich jakąś bronią.
enemies

DEMON ARCHER

Mają coś w rodzaju kuszy. Strzelając z nich (czasem celnie, czasem nie) ogniste kule lecą w trzech kierunkach. Uciekają od nas kiedy do nich podejdziemy. Uważam, że jest to jeden z łatwiejszych przeciwników do zabicia.
enemies

OROCHI HELLBEAST

Tego przeciwnika można by zaliczyć do bossa ponieważ jest znacznie mocniejszy od pozostałych. Spotkamy go w dwóch miejscach w grze. Walczą z nami na kilka sposobów i to bardzo skutecznie. Jest jeden bardzo dobry sposób na pozbycie się go: w miejscu gdzie z nim walczymy są jeszcze inni przeciwnicy. Na jednym z nich wykonujemy Brutality i przez cały czas ich trwania uderzamy w Orchiego zabijając go.
enemies

DEMON CAPTAIN

Posiada dwie 'kosy' którymi w nas rzuca i to z dobrą celnością. Walczy również na bliską odległość. Najlepiej blokować pierwsze dwa pociski które w nas lecą - później my atakujemy. W kilka osobników mogą sprawiać problemy. Pojawiają się wraz z innymi przeciwnikami i najlepiej likwidować ich w pierwszej kolejności.
enemies

DEMON GUARD

Bardzo mocni przeciwnicy. Walczą przy pomocy swojej włóczni oraz potrafią puszczać po ziemi strumień ognia. Szczególnie niebezpieczni jeśli jest ich kilku jednocześnie. Ognie które w nas uderzają blokujemy później podchodzimy i atakujemy uważając to włócznie.
enemies

PUTRID CORPSE

Występują w kilku postaciach m.in. jako czerwone trupy lub z zieloną świecą kulką w brzuchu. Ich walka opiera się jednak na podobnej zasadzie. Potrafią uderzać rękoma oraz pluć krwią na bliską odległość. Łatwi do zabicia. Są też bardzo powolni więc można ich łatwo omijać.
enemies

RED DRAGON MERCENARY

Wrogowie Black Dragon Merc. W jednej lokacji nawet walczą między sobą. Są bardzo szybcy. Używają do walki dwóch krótkich mieczy (kołków?) którymi nas potrafią nieźle pociachać. Mimo to pozbycie się ich nie powinno sprawiać większych trudności.
enemies

BROTHER OF THE SHADOW

Pojawiają się w jednym miejscu w grze i atakują w czwórkę jednocześnie. Walka z nimi trwa długo gdyż chowają się pod ziemię co jakiś czas wyłaniając się na powierzchnię. Sposób na ich pokonanie: uciekamy od cieni które widać na powierzchni ziemi a kiedy któryś z nich wyskoczy podbiegamy i wykonujemy Fatality.