menu
menu
menu
menu
menu
menu
menu
menu
menu
weapon

BROADSWORD

Silna broń z dużym zasięgiem. Posiada ciosy idące w poziomie oraz silne uderzenie pionowe które często przecina przeciwników wzdłuż. Posiada oczywiście wybitkę która najlepiej działa w postaci komba (3 razy wcisnąć guzik wybijający). Niestety jest wolniejsza od broni jednoręcznych i dłużej wyprowadza się ciosy.
weapon

KAMA

Ma mały zasięg ale jest bardzo szybka. Nasza postać wywija 'kosami' we wszystkich kierunkach co wygląda bardzo fajnie zwłaszcza jak siekamy nimi przeciwnika. Podobna sytuacja jest jak zaczniemy dobijać wroga w powietrzu.
weapon

SWORD

Posiada cięcia w różnych kierunkach. Ciosy wyprowadzane są szybko ale z mniejszym zasięgiem. Ten miecz spotkamy nieco rzadziej niż dwie wyżej opisane bronie.
weapon

HOOKSWORD

Dostaniemy je tylko w jednym miejscu w grze. Działają na takiej samej zasadzie jak Kama. Niestety hakami długo nie powalczymy a szkoda. Z tego względu warto trzymać je przy sobie tak długo jak to tylko możliwe.
weapon

AXE

Podobnie jak wyżej - broń którą dostaniemy tylko w jednym miejscy w grze. Topór zostaje dla nas specjalnie wyprodukowany a potrzebny jest nam w innym celu niż walka. Ale oczywiście nadaje się również do walki. Broń jest silna ale wolna (podobnie jak Broadsword).