menu
menu
menu
menu
menu
menu
menu
menu
menu

Poniżej krótki opis do misji jakie powierza nam Smoke. Misji jest pięć a nagrodą za ich wykonanie jest odblokowanie automatowej wersji gry Mortal Kombat II. Po ukończeniu danej misji należy udać się ponownie do Smoke'a w celu otrzymania kolejnej.

SMOKE

Pierwszą rzeczą jaką musimy zrobić do znaleźć samego Smoke'a. Znajdziemy go w Living Forest w miejscu gdzie stoją 4 kamienne pomniki przed wejściem do komnaty. Jest to druga lokacja z pomnikami (nie ta gdzie na początku jest wodospad tylko kolejna). Musimy dostać się do pomieszczenia znajdującego się pomiędzy stojącymi posągami. Jak łatwo zauważyć dwa z kamiennych posągów ożywają i walczą z nami. Jednego z nich należy rzucić w drzwi znajdujące się w kamiennej grocie tak aby się rozwaliły. Wejście jest otwarte a my możemy przejść do kolejnej lokacji w której znajduje się Smoke.

MISJA I

Musimy iść do Soul Tombs. W głównym pomieszczeniu wchodzimy do drzwi z zielonym znakiem. Musimy udać się do pomieszczenia gdzie w suficie wiszą kolce. Naszym zadaniem jest odkrycie wszystkich ukrytych znaków znajdujących się za murkiem. Znaki do kamienne strzałki ujawniające jedne z Fatalitów Liu Kanga. Aby odkryć każdy z nich musimy rozwalić murek rzucając w niego przeciwników.

MISJA II

Udajemy się na sam początek Wu Shi Academy gdzie na pierwszym skrzyżowaniu dróg idziemy w lewo. Idąc prosto natrafimy na kamienny posąg który należy rozwalić (oczywiście posiadając już umiejętność rozwalania takich przeszkód). Znajdziemy się w pomieszczeniu w którym musimy otworzyć wielką bramę znajdującą się za mostem. Bramę otworzymy udając się na wyższe części terenu. Po otwarciu udajemy się w kierunku bramy... pojawi się napis o ukończeniu misji.

MISJA III

Ponownie udajemy się do Soul Tombs. W głównym pomieszczeniu zauważymy, że jedna brama która wcześniej była zamknięta otworzyła się. Wchodzimy. W nowym pomieszczeniu znajdują się wielkie otwory okienne w które należy powrzucać naszych przeciwników. Najlepszym sposobem jest wybicie przeciwnika w górę a następnie wyskok i rzucenie przeciwnika z powietrza w stronę danej pułapki.

MISJA IV

Tym razem idziemy do The Portal. Musimy znaleźć dwa fioletowe portale. Są one na górze, w miejscu gdzie atakuje nas dwóch przeciwników rzucających nożami. Jednego z nich musimy wrzucić do fioletowego portalu. Identycznie musimy postąpić z portalem znajdującym się zaraz pod nami. Musimy zejść 'piętro niżej' i jednego z wrogów umieścić w wirze.

MISJA IV

Wracamy do Smoke'a. Otworzy on nam portal który znajdziemy w miejscu gdzie jesteśmy - na samym końcu. Wchodzimy i zostajemy przeniesieni do znanej z Mortal Kombat II areny The Pit II. Naszym zadaniem jest pozbycie się wszystkich przeciwników jacy pojawią się na moście. Najlepiej i najszybciej jest zrzucać wszystkich w dół.