[ Historia turnieju ]
[ Historie Postaci ]
[ Ciosy ]
[ Kody ]
[ Zdjęcia ]
[ Recenzja ]

Platformy
Automaty, PC, Sega Genesis, Sega 32X, Game Gear, Sega Master System, Sega Saturn, Snes, GameBoy, PlayStation.
Data wydania
1993 (automaty), 1994 (pozostałe), 1995 (Saturn, PlayStation).
Historie Postaci
historia1

BARAKA

On prowadził atak przeciwko Liu Kangowi ze świątyni z Shaolin. Baraka należy do kaczowniczej rasy mutantów mieszkających w nieużytkach Outworld (zaświatów). Shao Kahn przyłącza go do swojej armii.
historia2
historia1

JAX

Jego prawdziwe nazwisko i imię to Jackson Briggs. Po otrzymaniu sygnału wołania o pomoc od Sony Blade, Jax zaczyna ratunkową misję. Poszukując swoją partnerkę, Jax wierzy, że Sonya jeszcze żyje.
historia2
historia1

JOHNNY CAGE

Po zabiciu Shang Tsunga w turnieju Mortal Kombat gwiazda super walki znika. Johny przystępuje do Liu Kanga. Rusza do Outworld gdzie będzie walczył o istnienie Ziemii.
historia2
historia1

KITANA

Jej piękno ukrywa jej prawdziwą rolę. Jej zła siostra to bliźniaczka Mileena która pracuje dla Shao Kahna. Ale tylko Kitana zna jej własne prawdziwe zamiary.
historia2
historia1

KUNG LAO

Mnich i członek Białego Lotusu, jest ostatnim potomkiem wielkiego Kung Lao który został pokonany 500 lat temu przez Goro. Kiedy zbliża się niebezpieczeństwo, Kung wraz z Liu Kangiem przygotowują się do walki z Shao Kahnem.
historia2
historia1

LIU KANG

Po zwycięstwie nad Shang Tsungiem w turnieju Mortal Kombat, Liu Kang wraca do świątyni Shaolin. Gdy dotarł na miejsce jego dom leżał w ruinach, zaś jego bracia leżą zabici przez żołnierzy Shao Kahna z zaświatów. Liu idzie teraz do Ciemnego Królestwa szukać zemsty.
historia2
historia1

MILEENA

Mileena jako zła siostra księżniczki Kitany, ukrywa jej ochydne zamiary. Shao Kahn prosi ją i wypytuje o Kitanę ponieważ Kahn podejrzewa Kitanę o zdradę.
historia2
historia1

RAYDEN

Bóg błyskawic wyczuwa złe zamiary Shao Kahna. Powiadamia o tym ziemskich wojowników. Potem znika. On sam jest narażony na niebezpieczeństwo ze strony Outworld.
historia2
historia1

REPTILE

Reptile jest nieuchwytnym obrońacą Shang Tsunga. Czai się w cieniach, zatrzymując wszystko i każdego kto chciałby zrobić jego panu krzywdę. Jego ludzka forma jest powierzona stworzeniu tej strasznej rasy.
historia2
historia1

SCORPION

Jego dom to piekło. Po nauce Sub-Zero, Scorpion jako ninja - morderca idzie do Outworld gdzie będzie kontynuował tam swoją "nieświętą" misję.
historia2
historia1

SHANG TSUNG

Shang Tsung obiecał swojemu władcy Shao Kahnowi, że będzie szkolić jego żołnierzy i będzie ubiegać się w jego własnej walce. Przekonany o tym planie Shao Kahn przywraca Shang Tsunga do życia.
historia2
historia1

SUB-ZERO

Można myśleć, że Sub został zabity w turnieju. Jednak Sub-Zero tajemniczo powraca. On podróżował do Outworld ponownie próbować zabić Shang Tsunga. On teraz musi walczyć w turnieju Shao Kahna.
historia2