[ Historia turnieju ]
[ Historie Postaci ]
[ Ciosy ]
[ Kody ]
[ Zdjęcia ]
[ Recenzja ]

Platformy
Automaty, PC, Sega Genesis, Sega 32X, Game Gear, Sega Master System, Sega Saturn, Snes, GameBoy, PlayStation.
Data wydania
1993 (automaty), 1994 (pozostałe), 1995 (Saturn, PlayStation).

Kody i sekrety

Na samym początku gry, jak się pokazuje ekran z napisem COPYRIGHT itd. naciśnij szybko kombinację klawiszy: AICULEDSSUL. Kiedy pokaże się następny ekran wciśnij F9. Teraz pokaże Ci się Cheat Menu, gdzie będziesz miał do wyboru ciekawe opcje.

Na planecie THE DEAD POOL (planeta z kwasem) można każdą postacią za pomocą takich samych klawiszy, wykonać fatality: podejdź do gościa i F-F-F-D+HP (PC), LP+LK, podejdź D+HP (automat)

Jeżeli nie wiesz kim zagrać to naciśnij U+F1- dla pierwszego gracz a dla drugiego U+F2.

Najlepszy sposób na zabicie Kintaro. Wybierz Kitane, jak kintaro pod ciebie podchodzi to rób fale z wachlarza, a następnie skok z nogą i szybko rzuć wachlarzem jak Kintaro będzie jeszcze w powietrzu. Jeżeli Kintaro pod Ciebie nie podejdzie to skacz... oczywiście z buta.

Arkanoid to taka mini gierka - żart programistów. Aby się do niej dostać trzeba mieć trochę cierpliwości i wygrać 250 (!) walk pod rząd w trybie na dwóch graczy.

Ukryte postaci

Jade: Aby się do niej dostać musisz walkę poprzedzająca "?" wygrać używając tylko LK.

Human Smoke: Aby powalczyć ze Smokiem wystarczy w trakcie walki na planszy z Portalem po wykonaniu uppercuta, gdy pojawi się twarz (w prawym-dolnym rogu) nacisnąć szybko "start" (F1 lub F2 - zależy od tego, która postacią grasz).

Noob Saibot: Aby móc z nim walczyć musisz wygrać 25 walk pod rząd w trybie na dwóch graczy.