Sprawy Techniczne 2

15 sierpnia 2012, dodała: robaczek

To chyba ostatnia aktualizacja MKC. Została ona podyktowana przez kilka otrzymanych przeze mnie wiadomości o brakujących działach i ogólnym niedziałaniu strony. Tak więc kod został napisany na nowo, by nie miał tylu błędów i nie było linków prowadzących do nikąd. Poskładałam do kupy wszystko, co miałam o MKC sprzed upadku Gierów. Więcej nie ma, nie było i nie będzie. Jeśli brakuje jakichś działów, to obawiam się, że są one nie do odzyskania - przepadły wraz z padem serwera. Na pocieszenie dodam, że kod jest chudszy o jakieś 40%, więc wczytuje się o wiele szybciej.

Wszystkich, którzy chcą nowych lub brakujących na MKC informacji, odsyłam do polskich (lub zagranicznych, jeśli ktoś zna angielski) stron, które są jeszcze aktualizowane. Linki do nich znajdują się po prawej stronie lub w dziale linki.

Sprawy Techniczne

30 czerwca 2012, dodała: robaczek

Jak wszystkim zapewne wiadomo, MK:Center nie będzie już zamieszczało newsów. Stało się swego rodzaju archiwum, historią i pomnikiem Mortal Kombat w kraju nad Wisłą. Kilka dni temu serwer, na którym była strona, przestał działać z przyczyn od administracji strony niezależnych. Przenieśliśmy się więc na inny, który, mamy nadzieję, będzie działał i strona nadal będzie dostępna do wglądu dla przeszłych, teraźniejszych i przyszłych fanów serii.

A teraz kilka spraw technicznych (będzie od myślnika, żeby było szybciej):
- kontaktować się z administracją proszę tylko w ważnych sprawach (np. coś nie działa);
- jeśli ktoś bardzo chciałby dodać jakiś materiał na stronę, niech się skontaktuje, administracja rozpatrzy sprawę;
- jeśli czyjś materiał pojawi się na stronie, będzie to na niej uwzględnione jako jego/jej praca;
- kontakt znajduje się w zakładce kontakt;