logo

MORTAL KOMBAT: DEFENDERS OF THE REALM

KILKA SŁÓW O...

MK: DOTR jest to animowany film w którym są przedstawione losy wojowników. Składa się on z odcinków (podobnie jak serial MK Conquest) a biorą w nim udział postacie głównie z gry MK3. Film ten jest podobno ciekawy jednak w Polsce niestety nie był on w TV a szkoda. Może kiedyś będziemy mieli okazję go zobaczyć czego sobie i Wam życzę.

HISTORIA

Dużo zmieniło się od ostatniego turnieju Mortal Kombat. Ciemne siły zaświatów zaczęły najeżdżać na królestwo Ziemi. Ataki poważnie osłabiły Ziemię. Tylko wybrani wojownicy mogą zapobiec katastrofie wlacząc przeciwko Shao Kahnowi.

POSTACI

postaci

RAYDEN: Jako obrońca Ziemi zostaję wypędzony gdy Ziemi i Outworld zaczęły się łączyć. Gdy starsi bogowie odmawiają pomocy pomagać ziemskim wojownikom, Rayden bierze sprawę w swoje ręce. Przekształca siebie w wojownika i oddaje swoją całą nieśmiertelność.

postaci

KITANA: Księżniczka Kitana jest oskarżona o zdradę ponieważ zabiła swoją siostrę bliźniaczkę - Mileenę. Shao Kahn wysyła grupę swoich wojowników, aby złapali Kitanę i przyprowadzili mu ją żywą.

postaci

LIU KANG: On jest nieśmiertelnym mistrzem z Shaolin turnieju Mortal Kombat. Liu jest największym zagrożeniem dla Kahna.

postaci

NIGHTWOLF: Kiedy Shao Kahn otwiera portal nad Północną Ameryką, Nightwolf używa swojej magii aby chronić swoją świętą ziemię. Ten obszar staje się groźbą dla oddziałów Shao Kahna.

postaci

SONYA BLADE: Sonya Blade znikła po pierwszym turnieju Mortal Kombat. Dopiero póżniej została wybawiona przez swojego partnert Jax'a. Gdy wracają na Ziemię próbują ostrzec U.S Army o zbliżającym się niebezpieczeństwie. Muszą teraz bezczynnie czekać na ataki Shao Kahna.

postaci

STRYKER: Kiedy portal nad niebem został otwarty, w mieście rozpoczęła się panika i chaos. Kiedy Shao Kahn zabierał duszę Kurtis Stryker kontrolował całym ruchem. Z pośród milionów ludzi przeżył tylko on.

postaci

SUB-ZERO: Lodowy ninja zrzuca maskę. Został zdradzony przez swó wlasny klan - Lin Kuei. Złamał święte sekrety klanu i został skazany na śmierć. Jego przeciwnikami są maszyny. On nie tylko musi bronić się przed najazdem Outworld, ale też przed bezdusznymi maszynami.

JAX: Jax zaczął przekonywać swoich zwierzchników o nadchodzącym niebezpieczeństwie. Zaczął przygotowywać się do walki i uzbroił swoje ręce - w metalowe. Dzięki nim Major Jax jest teraz silniejszy. Jest to wojna którą Jax zamierza wygrać.

ZDJĘCIA

screen screen screen
screen screen screen
screen screen screen
screen screen