FanStuff
UWAGA! Jeśli chcesz, by twoja praca (czy to rysunek, czy opowiadanie) znalazła się w tymże dziale, skontaktuj się z administratorem strony, do którego e-mail znajdziesz w zakładce kontakt.

Opowiadania

Autorstwa Kwai

Mortal Kombat: Eye of the dragon First Blood
Mortal Kombat: Eye of the dragon Shang Tsung's Island
Mortal Kombat: Eye of the dragon Queen Mileena and King Baraka
Mortal Kombat: Eye of the dragon The Trap
Mortal Kombat: Eye of the dragon Picture from the past

Mortal Kombat - Oko Smoka (opowiadanie w formie scenariusza)

Autorstwa Bartłomieja Zięby

Kroniki Mortal Kombat

STRESZCZENIE FABUŁY: Shao-Khan musiał uciekać z Rubieży przed wewnętrznymi wrogami i skrył się na Ziemi. Tymczasem czarnoksiężnik Quan-Chi oswobodził przeklętego upadłego boga Shinnoka z więzienia i razem planują najazd na Ziemię. Aby zachować pozory stabilizacji politycznej, Shinnok proklamuje dawnego towarzysza broni Shao-Khana Reiko na nowego imperatora Rubieży.

Równocześnie Raiden zostaje odsunięty od protekcji Ziemi, a sytuację usiłuje rozpaczliwie ratować Fujin. Jednak osłabieni nieobecnością Raidena i przytłoczeni ogromem odpowiedzialności, ziemscy wojownicy nie są w stanie przeciwstawić się intrygom upadłego boga i ponoszą klęskę w turnieju Mortal Kombat. To dlatego czarnoksiężnik Quan-Chi będzie musiał niebawem zadecydować po czyjej właściwie jest stronie. Tropią go też jego demony z przeszłości, z którymi czarnoksiężnik również będzie musiał się zmierzyć.

W finałowym pojedynku nie ma już miejsca na przejrzysty podział pomiędzy dobrem i złem, a jedynym zwycięzcą powieści okazuje się przemoc.

Inne teksty

AUTOR: SamuRai
Polska Księga Mortal Kombat

Grafika i Rysunek

AUTOR: Gargoyle
Mileena 1, Mileena 2, Mileena 3, Mileena 4

AUTOR: CKM-Master
Sub-Zero

AUTOR: Piter
Select Screen

AUTOR: Zoolvick
Cyrax, Smok

AUTOR: Lestat
Baraka, Baraka: upierdliwość, Cage: jajecznica, Ermac, Jade, Kira, Kitana, Kung Lao, Li Mei, Liu Kang, Tolerancja, Wyższość, MK Klan, MK Soccer, Noob Saibot, Rayden, Reiko, Reptile, Reptile: polowanie, Scorpion, Scorpion: ślepa broń, Sonya Blade, Sub-Zero, Sub-Zero - evo, Syfolity, Tanya