sektor

postac

KILKA SŁÓW

Debiutował w MK3 jako cybernetyczny ninja. Jako jedyny z trójki cyborgów (pozostali to Cyrax oraz Smoke) nigdy nie potrafił odnaleźć w sobie drugiej, tej dobrej strony, która posiadała emocje, głównie dlatego, że nie posiada duszy, odwrotnie do pozostałych dwu ninja. Jest cybernetycznym wcieleniem zła o wiele gorszym od jego "braci". Założył swój własny klan, Tenkunin, po nieudanej próbie pokonania Sub-Zero w pojedynku o kontrolę nad klanem Lin Kuei.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁ SIĘ: Mortal Kombat 3,
Ultimate Mortal Kombat 3,
Mortal Kombat Trilogy,
Mortal Kombat Gold,
Mortal Kombat Advance,
MK: Tournament Edition,
MK: Armageddon
POCHODZENIE: Earthrealm
GATUNEK: Cyborg (przed automatyzacją człowiek)
NATURA: Dobry
PRZYJACIELE: Brak
WROGOWIE: Cyrax, Sub-Zero
ORGANIZACJA: Tekunin (wcześniej Lin Kuei)
STYLE: Ninjitsu (MK:TE)
Sambo (MK:TE)
Kenpo (MK:A)
STYLE Z BRONIĄ: Laser Pistol (MKG)
Pulse Blade (MK:TE)
Pulse Blades (MK:A)
historia

Mortal Kombat 3 / Ultimate Mortal Kombat 3

Sektor to kod pierwszego prototypu cybernetycznego ninja zbudowanego przez klan Lin Kuei. LK-9T9, jeszcze w ludzkiej postaci był jednym z najlepszych zabójców na usługach klanu. Posłuszny rozkazom poddał się operacjom. Przeżył inwazję Kahna, gdyż nie posiada duszy.

MK: Tournament Edition

Oprogramowanie Sektora zostało skorumpowane podczas wielu stoczonych walk z siłami Outworld. Jego nowym objektem było wyeliminowanie słabego Wielkiego Mistrza Lin Kuei i przejęcie kontroli nad klanem. Skutecznie chciał zniszczyć lidera owego klanu, lecz siła smoczego medalionu Sub-Zero przeszkodziła mu i został pokonany w tej wyrównanej walce. Sektor udał się to Japonii zorganizować swój własny klan cybernetycznych ninjów.

MK: Armageddon

Midway nie udostępniło historii Sektora z MK:A. Z zakończenia wynika, że posiadł on moc i połączył się wraz z Cyraxem i Smoke'm tworząc jedną wielką cybernetyczną potęgę.

ciekawostki

Zakończenie Cyraxa w MK: Armageddon pokazuje, że jest możliwe, aby Sektor stał się znowu człowiekiem.

Sektor jest także nazywany jako Ketchup, a Cyrax jako Musztarda.

Zobacz też:

postaci postaci postaci