meat

postac

KILKA SŁÓW

Nie wiem czy można go zaliczyć do wojowników MK, bo był to swego rodzaju mały bonus w MK4, no ale pojawił się jak wszyscy zresztą w MK: Armageddon.

Jak wcześniej napisałem Meat pojawił się jako bonus w czwartej odsłonie MK. Aby odblokować go należało zagrać w dwie osoby i wybrać opcję "GROUP", a opcja ta wybierała po kolei od Kai'do Sonyi postacie. Każdą z nich trzeba było wygrać, aby zagrać następnie Meatem, który nie posiadał nic nowego, tylko wygląd i nazwa była inna.

Tworząc MK: Armageddon twórcy zaserwowali nam wszystkich wojowników z całej serii (wraz z Sareeną, Kameleonem czy właśnie Meatem). Dostał on w tej części własne zdolności specjalne polegające na rzucaniu krwią czy ślizganiu się po niej.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁ SIĘ: Mortal Kombat 4,
Mortal Kombat Gold,
MK: Armageddon
POCHODZENIE: Earthrealm
GATUNEK: Genetyczny eksperyment
NATURA: Neutralny
PRZYJACIELE: Drahmin
WROGOWIE: Shang Tsung, Quan Chi
ORGANIZACJA: Brak
STYLE: Wrestling (MK:A)
STYLE Z BRONIĄ: Cleavers (MK:A)
historia

Oczywisty brak. Jednak wiadomo że eksperymentował na nim Shang Tsung, a Meatowi udało się uciec zanim jego ciało zostało ukończone.

MK: Armageddon

Z zakończenia wynika, że wdrapał się na piramidę i pokonał Blaze'a. Otrzymując jego moc mógł stać się kimkolwiek. Nie poradził sobie z otrzymaną mocą i zaginął w mroku.

ciekawostki

W oficjalnym przewodniku zamieszczona jest informacja, że Meat to zabawna postać usługująca Shinnokowi.

Dyrektor artystyczny MK Steve Beran w wywiadzie dla IGN oświadcza, że Meat ma kuzyna zwanego "Skully", który jest szkieletonem bez mięśni i tkanek.

Zobacz też:

postaci postaci postaci postaci postaci