khameleon

postac

KILKA SŁÓW

Ostatnia kobieta z rasy Saurians (rasy Reptile'a znanej także jako Raptors). Urodziła się w Earthrealm lecz została zabita albo wywieziona podczas wojny. Jest żeńskim odpowiednikiem Kameleona. Potrafi przybierać formy innych "kobiecych ninja" (Kitana, Mileena, Jade). Znalazła nowy dom w Zaterran lecz szybko została odkryta przez Skao Kahna. Po tym, jak jej rasa została pokonana w Mortal Kombat, Kahn postanowił połączyć Zaterrę z Outworld.

Khamelon poinformowała Reptile'a, że to właśnie Kahn przyczynił się do wymarcia ich rasy, ale ten pod władzą Shao obrócił się przeciwko niej.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁA SIĘ: Mortal Kombat Trilogy (Nintendo 64),
MK: Armageddon (Nintendo Wii)
POCHODZENIE: Zaterra
GATUNEK: Saurians
NATURA: Dobra, czasem neutralna
PRZYJACIELE: Chameleon, Reptile
WROGOWIE: Shao Kahn
ORGANIZACJA: Brak
STYLE: Eangle Claw (MK:A)
STYLE Z BRONIĄ: Sai, Steel Fans, Bo (MK:Trilogy),
Falchion (MK:A)
historia

Shao Kahn... Zniszczył on królestwo Zaterra - mój dom. Mój gatunek wymiera. Wierze, że jedynymi ocalałymi są Reptile i ja sama. Swoje życie spędziłam z ukrytej prespektywy, szukając sposobu na zabicie imperatora za czyny, które wyrządził mojemu światu. Wyglądało na to, że dana mi została szansa, gdy Reptile zgodził się dołączyć i zgładzić Khana - lecz ponownie Reptile uległ naciskowi nałożonemu przez Shao Khana i obrucił się przeciwko mnie. Ledwo uszłam z życiem. Podczas mych podróży, maskowałam się aby ukryć moją obecność. Dowiedziałam się na zgromadzeniu wojowników, że wspaniała broń wzniesie się w Edenii. Zwycięsca jakiejś potyczki zostanie obdarzony bezgraniczną mocą - taką jak boską. Bardziej alarmującymi wieściami były te, które mówiły, że Shao Kahn także poszukuje tej potęgi.

ciekawostki

Jest sekretną wojowniczką po wpisaniu kodu na Nintendo 64 w MK: Trilogy oraz pojawiła się w MK: Armageddon w wersji na Nintendo Wii.

Zobacz też:

postaci