hsu hao

postac

KILKA SŁÓW

Wcielenie zła, członek przestępczego klanu Red Dragon, który jako szpieg zakradał się do szeregów Special Forces. Jego zadaniem było podkładanie bomb i pomoc w zniszczeniu Black Dragon. Hsu Hao posiada wmontowane sztuczne serce, które dodaje mu o wiele więcej siły od zwykłego człowieka. Wykonuje w całości zadania, które przekazuje mu Mavado.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁ SIĘ: MK: Deadly Alliance,
MK: Tournament Edition,
MK: Armageddon
POCHODZENIE: Earthrealm
GATUNEK: Człowiek
NATURA: Zły
PRZYJACIELE: Mavado
WROGOWIE: Sonya, Jax, Black Dragon
ORGANIZACJA: Red Dragon
STYLE: Shuai Chiao (MK:DA)
Wrestling (MK:DA)
Sumo (MK:A)
STYLE Z BRONIĄ: Sun-Moon Blades (MK:DA, MK:A)
historia

MK: Deadly Alliance / MK: Tournament Edition

Członek klanu Red Dragon, którego zadaniem było przeniknąć do Sił Specjalnych i skrycie naprowadzić je na członków klanu Black Dragon. Po zniszczeniu Black Dragon, Hsu Hao otrzymał rozkaz pozostania w Siłach Specjalnych jako szpieg, aż do następnego rozkazu. Rozkaz ten nadszedł gdy zwierzchnik Hsu Hao - Mavado - nakazał mu pozbawić Agencję Outerworld Investigation możliwości podróżowania do Outworld. Hsu Hao nie splami honoru swojego klanu; wypełni swoje zadanie za wszelką cenę.

Hsu Hao zdobył dostęp do bomb jonowo-pulsowych i dostał się do silnie wzmocnionego bunkra, w którym znajdował się zaprojektowany przez Agencje portal. Ledwo unikając Jax’a, Hsu Hao aktywował portal do Outworld, włączył bombę i przeszedł przez portal zanim bomba wybuchła. Agencja została zniszczona a wraz z nią wszystkie środki do podróżowania z Królestwa Ziemi do innych królestw. Hsu Hao musi teraz nawiązać kontakt z Movado żeby odebrać nowe zadanie.

MK: Armageddon

Midway nie udostępniło historii Hsu Hao z MK:A. Z zakończenia wynika, że został zabity przez eksplozję Blaze'a i odrodził się jako zimny, bez emocjonalny demon. Pokonał Shinnoka i stał się nowym władcą Netherrealm.

ciekawostki

Hsu Hao stał się anty popularną postacią w Mortal Kombat zarówno wśród fanów jak i jego twórców.

Podczas produkcji MK: Deadly Alliance Hsu Hao był znany jako Khan (nie mylić z Shao Kahnem).

Zobacz też:

postaci postaci postaci postaci