havik

postac

KILKA SŁÓW

Kapłan chaosu pochodzący z Chaosrealm. Havik nie należy do żadnej organizacji ani klanu, ale zawsze stara się rozwiązywać wszelkie spory zaistniałe w jego świecie. Uważany tam za bohatera, w Orderrealm nie cieszy się zbytnią sympatią, głównie z powodu zatargów z panującą tam władzą. Pomimo jego jawnej niechęci do tegoż wymiaru - niemal tak wielkiej jak jego niechęć do Onagi - sprzymierzył się z Darriusem z Orderrealm, ponieważ ten również chciał zaprowadzić chaos w miejscy porządku, a tylko to ma dla Havika znaczenie.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁ SIĘ: MK: Deception,
MK: Unchained,
MK: Armageddon
POCHODZENIE: Chaosrealm
GATUNEK: Niewiadomy (człowiek albo nieumarły)k
NATURA: Neutralny
PRZYJACIELE: Darrius
WROGOWIE: Onaga (Dragon King)
ORGANIZACJA: Brak
STYLE: Snake (MK:DA)
Tang Soo DO (MK:DA)
STYLE Z BRONIĄ: Morning Star (MK:D, MK:A)
historia

MK: Deception / MK: Unchained

Chaos. Świat bazuje na nim. Siły rzuciły się na siebie nawzajem w niekończącym się chaosie. Mój lud czci chaos. Przemierzamy królestwa siejąc zamęt. Mój ostatni postój zaprowadził mnie do Lei Chen, miasto w Outworld zamknięte przez wojownika znanego jako Hotaru. Przez wiele lat nie dopuszczał by chaos wdarł się za mury miasta. Mógłbym zniszczyć porządek który on tak bardzo starał się utrzymać.

To ja byłem tym, który zaprowadził „bohaterów” do miejsca gdzie znajdował się Dragon King. Chaos, który powstałby z ich ataku byłby błogosławieństwem dla tego królestwa. Onaga nie może zdobyć przewagi w tej walce. Królestwa nie powinny przerywać tej walki! Chaos będzie panować wiecznie!

MK: Armageddon

Midway nie udostępniło historii Havika z MK:A.

ciekawostki

Strój Havika przeznaczony był dla Noob Saibota.

Podczas produkcji MK:Deception Havik nazywał się Skab.

Zobacz też:

postaci postaci postaci