drahmin

postac

KILKA SŁÓW

Zadebiutował w MK:Deadly Allaince, jako jeden z członków ONI. Drugim z nich jest Moloch. Posiada on ogromną stalową maczugę w swojej prawej ręce, a na twarzy ma założony artefakt zwany Twarzą Kun-Lo.

Drahmin nie był cały czas demonem. Początkowo żył w Outworld. Człowiek, gubernator wojskowy. Za karę został skazany i przewieziony do Netherrealm, gdzie jego ciało zostało poddane wiecznym torturom. Z biegem czasu popadł w głęboki obłęd i pogodził się ze swoim przeznaczeniem wydostając się z otchłani Netherrealm jako Drahmin.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁ SIĘ: MK: Deadly Alliance,
MK: Tournament Edition,
> MK: Armageddon
POCHODZENIE: Netherrealm
GATUNEK: ONI
NATURA: Zły
PRZYJACIELE: Moloch
WROGOWIE: Quan Chi, Scorpion
ORGANIZACJA: Brak
STYLE: Oni (MK:DA)
Hung Gar (MK:A)
STYLE Z BRONIĄ: Iron Club (MK:DA, MK:A)
historia

MK: Deadly Alliance / MK: Torunament Edition

Przez stulecia Oni Torementor Drahmin przebywał na Piątej Równinie Netherrealm. Nie było więc zaskoczeniem dla Molocha, że Drahmin tak chętnie przyjął ofertę Quan Chi wyzwolenia z tego królestwa w zamian za ochronę przed zjawą ninja - Scorpionem. Drahmin i Moloch barbarzyńsko maltretowali Scorpiona za każdym razem, gdy ten próbował zaatakować Quan Chi. Nie minie wiele czasu, a zostaną wypuszczeni do świata żywych i znów zakosztują mięsa śmiertelników.

Drahmin zaprowadził Quan Chi do budowli, w której były resztki starożytnych tablic i run, które powstały jeszcze przed stworzeniem królestw. Oko Quan Chi zostało przyciągnięte przez tablicę, na której był rysunek podobni to jego amuletu. Wyryty napis objawił ukrytą moc amuletu, która pozwalała na kontrolowanie portali do innych królestw. Łamiąc obietnicę Quan Chi zdradził Molocha i Drahmina i użył amuletu żeby uciec z Netherealm bez nich. Jednakże Quan Chi nie wiedział, że dwaj Oni również uciekli i teraz są żądni zemsty.

MK: Armageddon

Midway nie udostępniło historii Drahmina z MK:A, lecz wiadomo, że powrócił on z powrotem do Netherrealm krążąc bez celu przeszukiwając urwiska tego miejsca. Napotkał on Tavena na swojej drodze. Walcząc z nim przegrał pojedynek. Jego maska wchłonęła moc bogów co spowodowało, że urósł o trzy wymiary i przemienił się w Molocha.

specjaly

Ball-O-Flies: Drahmin uderza falą much w przeciwnika. (MK:DA, MK:A) )

Propeller Clock: Wywija swoją metalową reką tak, że uderza przeciwnika twarzą o ziemie. (MK:DA, MK:A)

Super/Rising Uppercut: Wykonuje uppercuta na przeciwniku. (MK:DA, MK:A)

Ground Smash: Uderza o ziemię tak, że powoduje wstrząs (MK:DA, MK:A)

ciekawostki

Pierwotnie miał się nazywać Amon, lecz zmieniono to w końcowej wersji.

Zobacz też:

postaci postaci postaci postaci