ashrah

postac

KILKA SŁÓW

Demon pochodzący z Netherrealm. Była członkiem Brotherhood of Shadow Quan Chi'ego. Aktualnie jest piękną, niepokorną kobietą, białym, tajemniczym wojownikiem. Połączeniem arystokraci z niewinnością.

Pojawiła się po raz pierwszy w MK:Deception. Jest łowcą demonów. Jej bronią jest Kriss (sztylet) i używa go wierząc, iż został on błogosławiony. Dzięki niemu może zabijać demony stając się bardziej człowiekiem niż demonem.

spacer

DODATKOWE INFORMACJE

POJAWIŁA SIĘ: MK: Deception,
MK: Unchained,
MK: Armageddon
POCHODZENIE: Netherrealm
GATUNEK: Demon
NATURA: Dobra
PRZYJACIELE: Shujinko
WROGOWIE: Nitara, Ermac, Noob Saibot
ORGANIZACJA: Były członek Brotherhood of Shadow
STYLE: Chou Jaio (MK:D, MK:A)
Ba Gua (MK:D)
STYLE Z BRONIĄ: Kriss (MK:D, MK:A)
historia

MK: Deception / MK: Unchained

Jestem demonem, mieszkańcem Netherrealm . Przez wieki moje siostry i ja ślepo służyłyśmy Quan Chi jako członkini Brodherhood of Shadow (Braterstwo Cienia). Ale podważyłam rozkaz czarnoksiężnika. Aby dać przykład innym, wysłał moje własne siostry, żeby mnie zabiły. Podczas mojej ucieczki odkryłam broń – miecz, który wyglądał jakby pochodził z niebios. Z każdym demonicznym zabójcą, który ginął z jego ostrza czułam dziwne odżywienie. To tak jakby zanieczyszczenie złem mnie opuszczało.

Teraz rozumiem to dziwne uczucie, które mi towarzyszyło jak zabijałam demony z Netherrealm za pomocą miecza. Ten miecz oczyszcza mnie gdy oczyszczam świat ze zła. Z każdym wykorzenionym diabłem, moja obecność tutaj staje się bardziej niestała… wkrótce zostanę wyrzucona z tego królestwa. Gdybym pokonała potężnego demona takiego jak Noob Saibot, w końcu mogłabym stać się wyższym demonem, wolnym od Netherrealm na zawsze.

MK: Armageddon

Po zabiciu niezliczonej ilości demonów za pomocą mojego sztyleta, którego odnalazłam w Netherrwalm, moja dusza została oczyszczona, a ja sama opuściłam piekło. Wydostając się z niego trafiłam do stóp niebiańskich stworzeń w nieznanej mi krainie, spoglądających na mnie oślepiającym blaskiem. Wyjaśnili mi, iż moj sztylet jest narzędziem, potrafiącym przeistoczyć znalazce w tak silnego wojownika, iż będzie on wstanie oczyścić świat. Jestem ich wybranką, pnącym się w góre demonem, którego poszukiwali.

Tknięta ich niebiańskim urokiem, poddałam się woli owych istot. Moje przeznaczneie we wszechświecie nigdy nie bylo tak wyraziste: będe czyniła to, co tylko zechcą niszcząc wszelaką ciemność przynosząc pokój wymiarom. Czyniac to, zostanę absolutnie oczyszczona - dołącze do nich jako Anioł Światła.

Niebiańscy sprowadzili mnie tu, do mrocznego wymiaru znanego jako Vaeternus, abym rozpoczęła krucjate przeciwko przebiegłej rasie wampirów. Niegodne kreatury żywiąc się krwią swych ofiar, rozprzestrzeniają sie bez żadnych przeszkód wzdłuż wymiarom. Nęcąca i potężna jest ich magia ciemności, lecz nie uchroni ich ona przed dziewiczą czystością mojego świętego sztyletu.

Tak więc rozpoczęłam polowanie. Każdego wampira "uspokojiłam" prasnięciem świętym światłem miecza. Czułam, że zarówno ostrze jak i ja rośniemy w siłę. Nasza siła nie była wystarczająca, jednak jedena kobieta-wampir zagroziła mojemu bezpieczeństwu umykając do Edneii. Zniszczenie jej stało się moim piorytetem. Jeśli zdobędę tyle mocy by pokonać Nitarę, nic nie przeszkodzi mojemu wstąpieniu ku boskości.

specjaly

Heavenly Light: Wystrzeliwuje pocisk, który działa na bardzo małą odległość. Jak trafi, odpycha przeciwnika. (MK:D, MK:U, MK:A)

Lightning Blast: Wystrzeliwuje pocisk w powietrze, a ten uderza prosto w miejsce gdzie znajduje sie przeciwnik. (MK:D, MK:U, MK:A)

Spin Cycle: Ashrah zaczyna się kręcić wokół własnej osi. Jeśli dojdzie do kontaktu z przeciwnikiem odpycha go. (MK:D,MK:U, MK:A)

Nature's Torpedo: Ashrah leci w kierunku przeciwnika niczym pocisk. (MK:D,MK:U, MK:A)

ciekawostki

Ashrah jest arabskim kobiecym imieniem znaczącym "dziesięć". Jest grą słów bóstwa Asherah.

Jej czapka jest bardzo podobna do tych, noszonych przez japońskich duchownych, mnichów itp.

Jej broń - Kriss, jest bardzo podobna do Dragon Sword Liu Kanga z MK 4.

Zobacz też:

postaci postaci postaci postaci