menu
menu
menu
Historie postaci
fighter

BLAZE

pochodzenie: Outworld
natura: Neutralny
przyjaciele: ?
wrogowie: ?

Od mileniów żyłem z jednego celu... kontrolowałem siłę wojowników na świecie. Moja stwórczyni przewidziała czas kiedy wojownicy staliby się zbyt potężni i byliby zagrożeniem dla wszystkich istnień. Miałem zbudzić jej synów kiedy ten dzień miał nadejść. Jej pomysł miał określić los tych wojowników i całkowicie zapobiec Armagedonowi. Ale wygląda na to że jeden z braci został obudzony przedwcześnie.

Podczesz mojego zadania zostałem pokonany przez proroka służącego Onadze. Magicznie zostałem związany na wieki i byłem nieświadomy rosnącej siły wojowników Ki Chao. Nareszcie wolny, wyruszyłem by znaleźć osoby których moc jest wyższa niż królestwa mogą ją przetrzymać. Wezwałem ich. Uspani bracia wkrótce się przebudzą.

fighter

FROST

pochodzenie: Ziemia
natura: Zła
przyjaciele: ?
wrogowie: ?

Zrobiłem swój krok by przejąć kontrolą nad Lin Kuei z rąk Sub-Zero. Uśpiłam jego czujność i zabrałam mu Smoczy Medalion. Czułam jak jego moc przeszyła moje ciało! To jest ostatnia rzecz którą pamiętam. Obudziłam się w grobowcu otoczona zamarzniętymi ciałami. Nadal muszę być w Outworld. Medalionu nie ma. Pewni Sub-Zero zabrał mi go i zostawił tutaj na śmierć. Zapłaci mi za to.

Wróciłam do Królestwa Ziemi i świątyni Lin Kuei by zabić Sub-Zero. Nikt tam mnie nie oczekiwał. Czekałam w ukryciu i słuchałam jak gadali o jakimś gościu. Mówili że nadal jest w Outworld, że nowe zagorzenie rośnie w siłę. Mam nadzieję że Sub-Zero przeżyje to zagrożenie, a jak wróci zapłaci mi za to co mi zrobił.

fighter

JAX

pochodzenie: Ziemia
natura: Dobry
przyjaciele: Sonya Blade
wrogowie: Kano, Jarek

Podczas naszego ataku na Śmiertelne Przymierze zostaliśmy otoczenie przez hordę wojowników Tarkatan. Ostatnią rzeczą jaką pamiętam jest widok jak Raiden przedziera się do pałacu. Później zostałem ożywiony przez Onagę, który kontrolował mój umysł i kazał wykonywać jego wolę.

Moja brutalność jako pionka Onagi zawsze będzie mnie prześladować. Gdyby nie Liu Kang nadal bym był pod kontrolą dragon Kinga i zabijał ludzi zamiast ich chronić. Teraz moja dusza jest wolna, idę po ciebie Onaga, nadszedł czas zemsty!

fighter

KITANA

pochodzenie: Edenia
natura: Dobra
przyjaciele: Sindel, Jade
wrogowie: Shao Kahn

Przez tysiące lat walczyłam z uzdolnionymi wojownikami, każdy następny wydawał się być potężniejszy od poprzedniego. Ale ten Dragon King jest silniejszy niż kiedykolwiek sobie to wyobrażałam. Wskrzesił mnie i uwięził moją duszę. Nie miałam wyboru, musiałam zabijać w jego imieniu.

Będąc pod kontrolą Onagi czułam jego myśli. Zrozumiałam źródło jego siły. Sześć obiektów osłaniało go przed ranami. Musimy wykorzystać tą widzę do pokonania go, dla bezpieczeństwa Edenii i innych królestw. Nadal wyczuwam że Dragon King powrócił, ale wydaje mi się że to będzie długi konflikt.