Historie postaci

ASHRAH

pochodzenie: Netherrealm
natura: Dobra
przyjaciele: Shujinko
wrogowie: Ermac, Noob Saibot, Brotherhood of Shadow

Jestem demonem, mieszkańcem Netherrealm. Przez wieki moje siostry i ja ślepo służyłyśmy Quan Chi jako członkini Brodherhood of Shadow (Braterstwo Cienia). Ale podważyłam rozkaz czarnoksiężnika. Aby dać przykład innym, wysłał moje własne siostry, żeby mnie zabiły. Podczas mojej ucieczki odkryłam broń - miecz, który wyglądał jakby pochodził z niebios. Z każdym demonicznym zabójcą, który ginął z jego ostrza czułam dziwne odżywienie. To tak jakby zanieczyszczenie złem mnie opuszczało.

Teraz rozumiem to dziwne uczucie, które mi towarzyszyło jak zabijałam demony z Netherrealm za pomocą miecza. Ten miecz oczyszcza mnie gdy oczyszczam świat ze zła. Z każdym wykorzenionym diabłem, moja obecność tutaj staje się bardziej niestała... wkrótce zostanę wyrzucona z tego królestwa. Gdybym pokonała potężnego demona takiego jak Noob Saibot, w końcu mogłabym stać się wyższym demonem, wolnym od Netherrealm na zawsze.

BARAKA

pochodzenie: Outworld
natura: Zły
przyjaciele: Shao Kahn, Deadly Alliance, Dragon King
wrogowie: Bo'Rai Cho

Jestem jednym z Tarkatan, koczowniczej rasy wojowników wywodzącej się z mieszkańców Outworld i demonów z Netherrealm. Mój lud służył już wielu panom: Shao Khan, Shang Tsung, Quan Chi... wszyscy zginęli. Wszyscy byli słabi. Ale nasz nowy pan jest silny! Niezwyciężony! Zgładzimy każdego, który mu się sprzeciwi! Poprowadzimy go do krwawego zwycięstwa!

ONAGA! To on rozkazał nam splądrować Outworld, żeby odwrócić uwagę głupich sprzymierzeńców i mieć czas na ukończenie planów. Mileena udawała Księżniczkę Kitanę, żeby zmylić wrogów Dragon Kinga. Kłamiąc mówiła im żeby atakowali nasze oddziały szturmowe. Ale naszego pana nie było w naszym pobliżu. Odciągaliśmy wrogie armie z dala od niego. Kiedy wola mojego mistrza będzie spełniona, wszyscy zostaną pożarci!

BO'RAI CHO

pochodzenie: Outworld
natura: Dobry
przyjaciele: Kung Lao, Liu Kang, Kitana, Li Mei
wrogowie: Quan Chi, Shang Tsung, Dragon King, Shinnok

Już kiedyś miałem styczność z wojownikami Tarkatan. Łatwo było ominąć Barakę i jego mutanty, kiedy wszedłem do pałacu Shang Tsunga, żeby uratować Li Mei. Przybyłem w samą porę. Zabrałem ją z dala od Śmiertelnego Przymierza i szybko zaniosłem w bezpieczne miejsce. Zabrzmiał alarm i setki wojowników Tarkatan ruszyło w pościg za nami w stronę głównego mostu.

Po drugiej stronie mostu spotkałem ziemskiego boga piorunów - Raidena i jego wojowników ruszających do walki ze Śmiertelnym Przymierzem. Pomógłbym im odnieść zwycięstwo, ale moim głównym celem było bezpieczeństwo Li Mei. Dowiedziałem się o katastrofie jaka miała miejsce w pałacu. Dragon King naprawdę powrócił, tak jak mówią legendy. Teraz bez naszych sprzymierzeńców z Ziemi, boję się o przyszłość Outworld.

DAIROU

pochodzenie: Realm of Order
natura: Neutralny
przyjaciele: Darrius, Damashi
wrogowie: Hotaru

Kiedyś byłem członkiem Seidan Guard. Wierzyłem w moc Prawa i żyłem zgodnie z surowym kodeksem moich zwierzchników. W ciągu wielu lat mojej służby uratowałem wiele istnień. Ale kiedy w przypływie gniewu zabiłem napastnika, zostałem aresztowany i skazany na życie w areszcie. Zrobiłem tyle dobrego, a zdarzenie, które miało mnie ocenić było momentem Chaosu. Ale zdałem uciec podczas zamieszek wywołanych przez siły Oporu.

Z więzienia wyszedłem jako inny człowiek. Nie mogłem dłużej kierować się porządkiem Seidan. Również nie mogłem służyć Chaosowi. Postanowiłem, że będę służyć sobie samemu. Stałem się najemnikiem, wojownikiem na wynajęcie, stałem się poważany w tajemnym podziemiu Orderealm. Moja neutralność została poddana próbie, jednakże moim aktualnym zadaniem jest znalezienie i zabicie mojego byłego strażnika, Hotaru.

DARRIUS

pochodzenie: Realm of Order
natura: Neutralny
przyjaciele: Dairou
wrogowie: Hotaru

Nazywam się Darrius. W Orderealm jest wielu, którzy nazwali by mnie terrorystą. Ale dla prawdziwych patriotów Seidan, jestem bohaterem. Walczyłem przeciwko przytłaczającemu reżimowi. Jestem przywódcą ruchu oporu. Nasza liczba ciągle rośnie. Pewnego dnia poprowadzę atak przeciwko władzy. Do tego czasu będę czekał... planował... spiskował.

Jednym z najlepszych narzędzi rekrutacji, jakie odkryłem jest samo prawo. Jeżeli moje szeregi będą potrzebować potężnego wojownika jak strażnika Seidan, na przykład, wynajmę kogoś, by zabił jego rodzinę w nadziei, że jego wściekłość poprowadzi go do starcia z mordercą. Kiedy za ten atak zostanie zamknięty w więzieniu, uwolnię go i w tedy będzie łatwo go zrekrutować do naszej sprawy.

ERMAC

pochodzenie: Nieznane
natura: Dobry
przyjaciele: Kenshi, Liu Kang
wrogowie: Dragon King, Ashrah

Nazywamy się Ermac. Jesteśmy połączeniem zmarłych wojowników, zostaliśmy stworzeni przez Shao Khana, żeby służyć mu bez żadnych pytań. Służyliśmy mu przez wiele lat, aż do czasu gdy ziemski wojownik Kenshi uwolnił nas z naszej niewoli i obudził naszą świadomość. Teraz jesteśmy wolni i wybieramy swoje własne przeznaczenie.

Spotkaliśmy ducha wojownika, który tak samo jak Kenshi rozumiał nasze cierpienie. Chętni odkupić nasze winy, jakie popełnialiśmy w imię Shao Khana, zgodziliśmy się pomóc temu wojownikowi - Liu Kangowi, uwolnić jego sprzymierzeńców spod kontroli Dragon Kinga. Shao Khan może nie żyć, ale wygląda na to jakby on żył w tym nowym zagrożeniu. To tak jakby oboje byli manipulowani przez królestwa.

HAVIK

pochodzenie: Realm of Chaos
natura: Neutralny
przyjaciele: Kabal, Kira, Kobra, Darrius
wrogowie: Hotaru, Dragon King

Chaos. Świat bazuje na nim. Siły rzuciły się na siebie nawzajem w niekończącym się chaosie. Mój lud czci chaos. Przemierzamy królestwa siejąc zamęt. Mój ostatni postój zaprowadził mnie do Lei Chen, miasto w Outworld zamknięte przez wojownika znanego jako Hotaru. Przez wiele lat nie dopuszczał by chaos wdarł się za mury miasta. Mógłbym zniszczyć porządek który on tak bardzo starał się utrzymać.

To ja byłem tym, który zaprowadził "bohaterów" do miejsca gdzie znajdował się Dragon King. Chaos, który powstałby z ich ataku byłby błogosławieństwem dla tego królestwa. Onaga nie może zdobyć przewagi w tej walce. Królestwa nie powinny przerywać tej walki! Chaos będzie panować wiecznie!

HOTARU

pochodzenie: Realm of Order
natura: Neutralny
przyjaciele: Dragon King
wrogowie: Dairou, Sub-Zero, Darrius

We wszechświecie jest porządek - prawa, które dotyczą każdego. Przez wieki narzucałem porządek tym, którzy woleli szerzyć zamęt. Outworld długo był źródłem chaosu, ale triumfalnie powrócił stary władca. Podczas rządów Onagi jego wojsko narzucało pokój przez cały okres jego panowania. Zobaczę czy jego powrót znów zaprowadzi porządek w tych ciągle wszczynających wojny królestwach. Będę walczyć przeciwko tym buntownikom żeby oczyścić drogę Dragon Kingowi.

Lata temu walczyłem przeciwko obrzydliwym wojownikom Tarkatan. Ślubowałem chronić miasto Lei Chen w Outworld przed atakami Shao Khana. Czasy się zmieniły. Teraz pomagam Barace i jego oddziałom. Ślubowałem lojalność Onadze i rozpocząłem moją misję by zatrzymać powstanie przeciwko niemu. Wojownicy Baraki donieśli o Ziemskim wojowniku zwanym Sub-Zero, który zabił wielu Tarkatan. Zapoluję na niego. Zaprowadzę go przed osąd Dragon Kinga.

JADE

pochodzenie: Edenia
natura: Dobra
przyjaciele: Kitana, Sindel
wrogowie: Mileena, Tanya

Przybyłam za późno. Kitana oraz jej sojusznicy z Earthrealm zostali zgładzeni podczas epickiego starcia z Deadly Alliance. Jednak do grobu zabrali ze sobą sporą część Tarkat'arskich sił. Gdy uklękłam przy niej dostrzegłam niezwykłą smoczo-bodobną istotę kroczącą po moście prowadzącym do pałacu. Po drodze wskrzeszała martwych wojowników, którzy później otrzymali rozkaz przegrupowania w pobliżu Living Forest. Podążyłam za nimi ukrywając swą obecność.

Dragon King z pełną furią wkroczył do Edenii, gdzie udało mu się uwięzić Sindel. Kitana, została zmuszona do pełnienia funkcji ochroniarza Dragon King'a, który wiedział, że Sindel nie zaatakuje własnej córki. Walczyłam z Kitaną i w końcu udało mi się zamknąć ją we własnej celi. Jednak zdążyła ona zaalarmować wroga. Zanim udało mi się z moją królową Sindel uciec przez portal do Outworld kątem oka ujżałam jak przy boku Dragon Kinga stała... Tanya!

KABAL

pochodzenie: Earthrealm
natura: Dobry
przyjaciele: Kano
wrogowie: Mavado

Opuściłem klan Black Dragon i wszystko co za nim stało... ale dla niektórych na zawsze będę łączony z tą podłą organizacją. W końcu klan Red Dragon nalazł mnie i zostałem pokonany przez Movado. Zostawił mnie na pewną śmierć i zabrał moje hookswordy jako trofeum. Kiedy życie opuszczało moje ciało, uratował mnie pewien obcy: duchowny chaosu, który nazywał się Havik. Przekonał mnie bym przywrócił mojemu klanowi dawną chwałę. Nigdy więcej nie zaprzeczę mojego przynależenia do klanu Black Dragon.

Natchniony przez Havika, wyruszyłem znaleźć i zabić Movado z klanu Red Dragon. Jego organizacja jest sekretna, ale nie niewidzialna. Dobrze jest znów mieć hookswordy w swoich rękach. Zrekrutowałem młodych, uzdolnionych wojowników by zasilić rangi nowego klanu Black Dragon. Teraz zaprowadzę moje oddziały do Outworld, tam Havik ma dla nas zadanie. To będzie dobra okazja by przetestować zdolności nowych towarzyszy... i pozbyć się najsłabszych.

KENSHI

pochodzenie: Earthrealm
natura: Dobry
przyjaciele: Sonya, Jax, Sub-Zero
wrogowie: Shang Tsung

Po mojej walce z Movado z klanu Black Dragon byłem bliski śmierci. Ale ninja Sub-Zero znalazł mnie i pomógł w leczeniu. Kiedy moje rany zostały wyleczone, dusze moich przodków powróciły do mojego miecza. Ich porywacz, Shang Tsung najwyraźniej zginą, tylko nie wiem jak i przez kogo. Nie mając więcej powodów by zostać w Outworld, zawarłem tymczasowe przymierze z Sub-Zero i zaczęliśmy szukać sposobu powrotu do Królestwa Ziemi.

Nadal osłabiony, podróżowałem razem z Sub-Zero do portalu, który zaprowadził go do Outworld. Zauważyłem, że jego zbroja jest osmolona i ciepła po walce. Powiedział mi, że potężny wojownik zwany Hotaru, lojalista nowego władcy tego królestwa, zaatakował Sub-Zero za zabijanie oddziałów Tarkatan. Sub-Zero myślał, powiedział, że pokonał wojownika, ale ja nie jestem tego pewien. Od kilku dni wyczuwam, że ktoś za nami podąża...

KIRA

pochodzenie: Earthrealm
natura: Zła
przyjaciele: Kabal, Kobra
wrogowie: Shujinko

Byłam pierwszą z rekrutów Kabala. Kradłam i sprzedawałam broń terrorystom (obrzydliwi ludzie) daleko w górach Afganistańskich. Kiedy odkryli moją płeć, musiałam walczyć by wyjść z jaskini. Myślę, że Kabal założył, że kobieta która mogłaby robić interesy z tak ekstremistycznymi organizacjami i przyznawać się do tego, musi być warta tego by należeć do nowego klany Black Dragon. Kiedy sama wyszłam z jaskini Kabal stał przede mną z ofertą dołączenia do niego.

Samouwielbienie oryginalnego klanu Black Dragon przyczyniło się do jego upadku. Kabal chce by nowy klan Black Dragon powstał z popiołów - więcej bezwzględności, więcej obliczeń niż przedtem. My nie będziemy jak zwykła banda piratów. Przyczynimy się do upadku cywilizacji i będziemy żyć w świecie błogosławionej anarchii.

KOBRA

pochodzenie: Earthrealm
natura: Zła
przyjaciele: Kabal, Kira
wrogowie: Shujinko

Zawsze się zastanawiałem jak mój trening sztuk walki spisałby się w prawdziwej walce. Trenowałem w szkole przez lata. Byłem najlepszy w klasie. Ale nigdy nie mogliśmy się skrzywdzić, to znaczy NAPRAWDĘ skrzywdzić. Skąd mogłem się dowiedzieć, że ten atak mógłby złamać rękę? Czy tym mógłbym rozedrzeć narząd? Skryłem się w czarnych zaułkach Nowego Jorku i szukałem okazji by wypróbować moje zdolności. Chciałem się dowiedzieć co to jest prawdziwa walka.

Nie mogłem przestać. Zafascynowanie walką całkowicie mnie pochłonęło. Zabiłem! To był dealer, złoczyńca, to mi pozwoliło usprawiedliwić moją przemoc. Ale żądza krwi rosła. Zabijałem dla pieniędzy, plądrując sklepy i stacje paliw. Kiedy w końcu prawo mnie dosięgło, nie pamiętałem już ilu zabiłem. Siedząc w policyjnym radiowozie usłyszałem jak jacyś funkcjonariusze zaczęli krzyczeć i strzelać z broni. Kiedy jakaś laska i zamaskowany gość z zakrwawionymi hookswordami stanęli w świetle wiedziałem, że to byli przyjaciele.

LI MEI

pochodzenie: Outworld
natura: Dobra
przyjaciele: Bo'Rai Cho
wrogowie: Shang Tsung, Quan Chi, Kano

Wzięłam udział w turnieju zorganizowanym przez Śmiertelne Przymierze w nadziei, że uwolnię moją zniewoloną wioskę. Byłam naiwna i głupia. Shang Tsung i Quan Chi nie mieli zamiaru nagradzać zwycięscy. Zamiast tego przygotowali się do transplantacji mojej duszy do ostatniego ciała starożytnej armii Onagi. Gdyby nie zaskakująca interwencja mistrza Bo'Rai Cho, stałabym się sługą zła.

Mistrz Bo'Rai Cho sprowadził mnie powrotem do zdrowia i za to będę mu dłużna na zawsze. Krótki moment pobytu mojej duszy w ciele wojownika, zmienił mnie w taki sposób jaki nigdy całkowicie nie zrozumiem. Mistrz Bo'Rai Cho dużo trenował mnie podczas mojego pobytu z nim i teraz czuję mam obowiązek względem Outworld jeszcze silniejszy niż przedtem. Ale nie mogę zaprzeczyć, że czuję dziwny pociąg do nowej siły znajdującej się w tym królestwie...

LIU KANG

pochodzenie: Earthrealm
natura: Neutralny
przyjaciele: Rayden
wrogowie: Onaga

Czarnoksiężnik Shang Tsung zabił mnie i pochłonął moją duszę. Zostałem uwięziony w jego wnętrzu, dręczony przez jego zło, tak samo jak inne ofiary jego wampirycznych zdolności. Oczami Shang Tsunga byliśmy świadkami jego walki z Raidenem, który poświęcił się by zatrzymać Onagę. Wybuch Raidena zabił Shang Tsunga, a nasze dusze zostały uwolnione i wzniosły się do niebios. Ja jednak pozostałem w Outworld by pomóc moim przyjaciołom w walce z Dragon Kingiem.

Dlaczego ktoś zbezcześcił mój grób i ożywił moje ciało nie mogę powiedzieć. Jakoś moje ciało zatrzymało moją znajomość sztuk walki i zabiło wielu niewinnych. Mimo to nie ja jestem sprawcą tych morderstw, nie mogę pomóc, ale czuję się odpowiedzialny za brutalność popełnioną przez moją cielesną formę. Walka między ciałem, a umysłem właśnie się rozpoczęła.

MILEENA

pochodzenie: Outworld
natura: Zła
przyjaciele: Baraka, Shao Kahn, Shang Tsung
wrogowie: Kitana

Jestem tworem magii, hybrydą wojownika Tarkatan i księżniczki z Edenii. Moim celem było zastąpienie mojej... siostry... Kitany, od której zostałam sklonowana. Kitana jednak odzyskała pamięć i ujawniła spisek, w którym miałam ją zastąpić. Po inwazji Shinnoka wtrąciła mnie do więzienia gdzie byłam aż do czasy gdy Baraka uwolnił mnie.

Moja nienawiść do Kitany całkowicie zaprzęgła mi umysł. Ale Baraka powiedział mi, że jego nowy pan - Dragon King, opętał Kitanę i używa jej jako swojego ochroniarza. Moją jedyną szansą na zemstę jest służyć Onadze i udawać księżniczkę. Zaprowadzę jej drogocenne przymierze między Edenią i Outworld do zagłady.

NIGHTWOLF

pochodzenie: Earthrealm
natura: Dobry
przyjaciele: Liu Kang, Raiden, Kung Lao
wrogowie: Dragon King, Shao Kahn

Jako szaman mojego plemienia, mój związek z siłami nadprzyrodzonymi został przerwany przez wizję ciemnej mocy. By stawić czoło przeciwnikowi przyjąłem rolę Zjadacza Grzechów żeby móc zaabsorbować grzechy moich współplemieńców. Muszę wziąć na siebie to zepsucie, nawet jeśli sam stanę się zagrożeniem dla tych na których mi zależy. Jest to zło konieczne, które może uratować królestwa.

Rytuał Zjadacza Grzechów zanieczyścił moją duszę dlatego teraz mogę wejść do Netherrealm. Tam przeprowadzę mój plan pokonania Onagi. Grzechy które zaabsorbowałem zatruły moją osobowość i musiałem zmusić się do wygnania, dopóki moje zadanie nie zostanie wykonane w czeluściach Piekła.

NOOB SMOKE

pochodzenie: Earthrealm / Netherrealm
natura: Źli
przyjaciele: brak
wrogowie: Sub-Zero, Sektor

Pod rządami Shao Khana polowałem na jego wrogów. Jako członek Brotherhood of Shadow licytowałem się z Quan Chi. Ale również przez ten cały czas służyłem Shinnokowi, władcy Nethrrealm. Teraz wszyscy moi mistrzowie zginęli, nareszcie jestem sam i mogę szukać własnego przeznaczenia. Outworld to tam zacznę budować moją siłę. Nadszedł czas by zebrać legion zabójców lojalnych tylko Noob Saibotowi.

Mojego pierwszego "sprzymierzeńca" znalazłem w opuszczonej fortecy Shao Khana. Głęboko w labiryncie pokoi tortur i cel więziennych leżał wyłączony cyborg ninja Smoke. Trofeum wojenne ostatniego Imperatora, Smoke leżał tutaj od inwazji na Ziemię. Nie zajęło mi to dużo czasu by reaktywować jego nanotechlologię, która przerobiła i naprawiła jego ciało.

RAYDEN

pochodzenie: Niebiosa
natura: Dobry
przyjaciele: Liu Kang, Kung Lao
wrogowie: Quan Chi, Shang Tsung, Dragon King, Shinnok

Dobrze znałem Onagę, poprzedniego władcę Outworld. Shao Khan był jego doradcą do czasu gdy otruł Dragon Kinga i wziął Outworld dla siebie. Ale Onaga jakimś cudem wrócił i jest jeszcze silniejszy niż wcześniej. Jego moc wydaje się być tak silna jaka wcześniej była możliwa tylko dla Starszych Bogów. Nawet moja moc połączona z mocą Śmiertelnego Przymierza nie mogła go pokonać. Zrobiłem to co mogłem: uwolniłem moją boską energię w nadziei że zniszczę ich wszystkich.

Po jakimś czasie moja energia uformowała się na nowo w Królestwie Ziemi. Byłem świadomy wszystkich wydarzeń. Stałem się być oburzony poczynaniami śmiertelników. To próżność i chęć sławy Shujinko doprowadziły do powrotu Dragon Kinga. Nie będę więcej pozwalał śmiertelnikom decydować o losie tego królestwa. Będą o nie walczyć albo zniszczę ich wszystkich. Każdy będzie się bał nowego Boga Piorunów.

SCORPION

pochodzenie: Earthrealm
natura: Neutralny
przyjaciele: brak
wrogowie: Quan Chi, Drahmin, Moloch, Sub-zero

Przez moją nieposkromioną chęć konfrontacji z moją Nemezis - Quan Chi wpadłem w pułapkę zastawioną przez dwóch Oni i zostałem wrzucony w potężny wir dusz. Z pewnością przez dusze tkwiące tam zostałbym rozerwany na części i nigdy by mi się nie udało z tamtą wydostać do Próżni. To tam po raz pierwszy natknąłem się na legendarnych Starszych Bogów. Przez to spotkanie zostałbym zmieniony na zawsze.

Kiedy byłem w Próżni, razem ze Starszymi Bogami byłem świadkiem śmierci Raidena i powrót Dragon Kinga. Nagle Starsi Bogowie wyczuli moją obecność i zrobili ze mnie swojego sługę i dali mi nowy cel: przeszkodzić Dragon Kingowi w połączeniu się królestw.

SHUJINKO

pochodzenie: Earthrealm
natura: Dobry
przyjaciele: Damashi
wrogowie: Dragon King, Scorpion

Byłem głupcem. Pozwoliłem na to bym został zwiedziony że służę większemu dobru. W rzeczywistości byłem nieświadomym narzędziem większego zła. Moje ego pozwoliło Onadze, Dragon Kingowi na manipulowanie mną żebym zebrał zagubione Kamidogu. To są te same bronie którymi Starsi Bogowie roztrzaskali Jedno Istnienie i stworzyli wiele królestw. Ale złe ich użytkowanie może doprowadzić do ponownego starcia królestw... i obudzić Jedno Istnienie... zniszczyć całą rzeczywistość.

Królestwa to roztrzaskana świadomość Jednego Istnienia, która pracuje podświadomie przez Dragon Kinga. Jeśli Onaga zdobędzie świat realny przez połączenie Kamidogu to nieświadomie rozpocznie łańcuch wydarzeń przez które zostaną połączone wszystkie królestwa. Jedno Istnienie ponownie będzie w całości a wszystkie inne istnienia przestaną istnieć. Jeśli chcę nas uratować muszę znaleźć i zjednoczyć wojowników ze wszystkich królestw. Wykorzystam dar Dragon Kinga przeciwko niemu samemu.

SINDEL

pochodzenie: Edenia
natura: Dobra
przyjaciele: Kitana, Jade
wrogowie: Shao Kahn, Tanya

Po raz kolejny Edenia została najechana przez zagrożenie z Outworld. Dragon King zatopił to królestwo wojownikami Tarkatan, a mnie zatrzymał jako jeńca w moim własnym więzieniu. Moja jedyna córka, Kitana w jakiś sposób stała się jego sługą i pilnuje mnie dzień i noc. Siedziałam w więzieniu ponieważ nie mogłam się przełamać żeby zaatakować własną córkę, nawet za cenę wolności. Dzięki Starszym Bogom Jade nie miała taki zahamowań.

Jade i ja uciekłyśmy do Outworld żeby się dowiedzieć co możemy zrobić z Onagą. Onaga szukał Edenii bo... nie wiem po co. Jednak boję się, że wiedza zostawiona wiele lat temu przez Shao Khana może być jego celem. Te informacje powinny być zniszczone, ale jeśli nadal istnieją, mogą oznaczać wielką katastrofę dla królestw. Nie będę mogła uratować mojej córki dopóki nie dowiem się więcej o jej porywaczu.

SUB-ZERO

pochodzenie: Earthrealm
natura: Dobry
przyjaciele: Smoke, Frost, Raiden
wrogowie: Quan Chi, Hotaru, Scorpion

Frost moja towarzyszka z Lin Kuei zdradziła mnie i ukradła mój Smoczy Medalion. Nie mogąc kontrolować mocy medalionu została pochłonięta przez jej własne mrożące umiejętności. Przeszukiwałem Outworld by znaleźć odpowiednie miejsce na pochówek jej ciała kiedy natrafiłem na starożytne ruiny wyrzeźbione w zboczu góry.

Dowiedziałem się że te ruiny były świętą budowlą zaginionej rasy ludzi, którzy nauczyli się panować nad zimnem. Po gruntownym zbadaniu ich kultury myślę, że oboje, ja i Frost jesteśmy ich przodkami. Położyłem ciało Frost w sarkofagu i opuściłem katakumby. Założyłem zbroję mojego nowoodkrytego dziedzictwa.

TANYA

pochodzenie: Edenia
natura: Zła
przyjaciele: Shinnok, Quan Chi, Dragon King
wrogowie: Kitana, Sindel, Jade, Liu Kang

tłumaczenie historii: Śledziks