[ CIOSY ] [ KODY VS ] [ SEKRETY ] [ KRYPTA ]
[ HISTORIA TURNIEJU ] [ HISTORIE POSTACI ]

WALKA Z NOOB SAIBOTEM

Dostać się do niego można tylko w Arcade Ladder! By walczyć z Noob Saibotem w Temple trzeba wygrać walkę bez blokowania, gdy Noob będzie widoczny w tle podczas walki. Odkrycie tej walki odblokowuje trofeum/puchar "Brotherhood of Shadow". W tej walce przeciwnikiem jest bliźniak Noob Saibota, którego widzi się przy wykonywaniu ciosów specjalnych.

WALKA Z REPTILEM

Dostać się do niego można tylko w Arcade Ladder! By walczyć z Reptilem w Pit Bottom trzeba na arenie The Pit II (w nocy), gdy w tle przeleci wiedźma na miotle albo św. Mikołaj trzeba obie walki wygrać z Flawless Victory i na końcu wykonać Stage Fatality. Odkrycie tej walki odblokowuje trofeum/puchar "Pit Master". W tej walce Reptile posiada klasyczny strój ninja oraz ciosy jakie miał jako ukryta postać w MK1.

WALKA ZE SMOKEM

Dostać się do niego można tylko w Arcade Ladder! By walczyć ze Smoke'em w Living Forest trzeba nacisnąć D + SELECT (PS3) / BACK (X360), gdy wychynie zza drzewa w tle. Odkrycie tej walki odblokowuje trofeum/puchar "Hide and Seek". W tej walce Smoke posiada klasyczny strój ninja oraz linkę i teleport Scorpiona.

WALKA Z JADE

Dostać się do niej można tylko w Arcade Ladder! By walczyć z Jade w Goro's Lair nie można przegrać ani jednej walki (rundę tak, ale nie całą walkę!) i wykonać co najmniej 3 fatality lub stage fatality na wojownikach przed Goro / Kintaro (jeśli są trzy, to nie trzeba robić ich na Tsungu). Przed walką z Goro / Kintaro trzeba też wygrać co najmniej 5 walk z Flawless Victory, w tym walkę z Shang Tsungiem trzeba wygrać z Double Flawless Victory (czyli co najmniej 3xFV na wojownikach przed Tsungiem i 1xDFV na Tsungu), z tym że w pojedynku z Tsungiem nie można przegrać żadnej rundy! Odkrycie tej walki odblokowuje trofeum/puchar "You Found Me!". W tej walce Jade posiada klasyczny strój ninja oraz wachlarze Kitany i chwilową niewrażliwość na ciosy (a'la MKT) oraz całkowitą niewrażliwość na wszelkiego rodzaju magiczne pociski.

UKRYTE KUFRY Z GOTÓWKĄ W NEKROPOLII

Bloodmarsh: idź wzdłuż granicy bagien aż do ściany i tam pod rzeźbionym łbem bestii będzie rój pająków;
Deadlands: idź przed siebie aż do malutkiego mauzoleum, miń je z lewej strony i zaraz za budynkiem będzie kępa trawy, w której będą pająki;
Hollow of Infestation: idź do ściany i poruszaj się wzdłuż niej (na północ / w górę) mniej więcej do połowy aż natrafisz na rój pająków;
Meadow of Despair: idź w kierunku prawego roku wejścia do nekropolii i mniej więcej na wysokości kamiennego podejścia do znajdziesz pająki;

STARA MUZYKA

Podczas wyboru wojownika trzeba wejść do ekranu wyboru areny i nacisnąć START na arenie, na której chcemy zmienić muzykę. Wtedy lektor się zaśmieje i podczas walki na tejże arenie zamiast normalnej muzyki będzie stary podkład z automatów.

BABALITY

By wykonać babality nie można w decydującej rundzie przyjąć ciosu na blok. To znaczy, że można przycisk nacisnąć, ale przeciwnik nie może nas uderzyć, gdy nasza postać blokuje. We wcześniejszych rundach można blokować do woli.

BOSS BABALITY

By zmienić Shao Kahna w dziecko, w Arcade Ladder trzeba grać na średnim bądź wyższym poziomie trudności, nie przegrać żadnej walki i wykonać babality na wszystkich normalnych wojownikach, a wtedy boss przed Shao Kahnem (Goro lub Kintaro) automatycznie zmienią się w dzieci. Następnie trzeba wygrać walkę z Kahnem i on również zmieni się w dziecko.

ODBLOKOWANIE CYBER SUB-ZERO

Trzeba ukończyć 13 rozdział Story Mode, co odblokuje też osiągnięcie/puchar "Cold Fusion".

ODBLOKOWANIE QUAN CHI

Trzeba ukończyć cały Story Mode, co odblokuje też osiągnięcie/puchar "Quan-Tease".

ODBLOKOWANIE TRZECIEGO STROJU MILEENY

Trzeba przejść wyzwanie #300 w Challenge Tower, co odblokuje strój Flesh Pit oraz osiągnięcie/puchar "Best... Alternate... Ever".