[ Historia turnieju ]
[ Historie Postaci ]
[ Ciosy ]
[ Kody ]
[ Zdjęcia ]
[ Recenzja ]

Platformy
Automaty, PC, Sega Genesis, Play Station, Game Gear, Sega Master System, Snes, GameBoy.
Data wydania
1994 (automaty), 1995 (pozostałe), 1996 (PlayStation).
Historie Postaci
postaci

SHANG TSUNG

Shang Tsung to prawa ręka Shao Kahna. Kiedyś popadł w niełaskę u swego władcy gdy próbował sam zdobyć ziemię w poprzednich turniejach. Shao daje mu kolejną szansę - Shang Tsung jest teraz potężniejszy.
postaci

SINDEL

Kiedyś wraz z Kahnem władała światem. Teraz 10 tysięcy lat po swojej śmierci odrodziła się na Ziemi. Pomaga Shao Kahnowi aby znów godnie zająć miejsce przy jego boku. To dla niej Kahn zaatakował Ziemię.
postaci

JAX

Jax nie zdoławszy przekonać swych zwierzchników w U.S ARMY o nadchodzącym niebezpieczeństwie ze strony Shao Kahna, skrycie przygotowuje się do walki z nadchodzącymi siłami zła. Wyposaża swoje ręce w niezniszczalne bioniczne implanty.
postaci

KANO

Kano nie został zabity w pierwszym turnieju. Znaleciono go żywego w zaświatach gdzie ponownie udało mu się uciec z depczącej mu po piętach porucznichki Blade. Kano służy teraz Shao Kahnowi - uczy jego wojowników obsługi ziemskiej broni.
postaci

LIU KANG

Po inwazji z Zaświatów Liu Kang stał się głównym celem ataków oddziałów Kahna. Jest mistrzem z Shaolin i kiedyś pokrzyżował plany Shao. Spośród wyższych ludzi Kang stanowi największe zagrożenie dla planu Kahna.
postaci

STRYKER

Gdy magiczny portal został otwarty nad pewną metropolią w USA, na ulicach zapanował strach. Kurtis Stryker był przywódcą gwardii narodowej panującej nad sytuacją, w chwili gdy Shao Kanh zaczął zabierać dusze. Z obywateli miasta zamieszkiwanego kiedyś przez miliony przeżył tylko on.
postaci

SONYA BLADE

Sonya po zniknięciu podczas pierwszego turnieju została uratowana przez Jax'a. Po powrocie na ziemię bezskutecznie próbowali ostrzec rząd USA przed grożącą inwazją zaświatów. Czeka bezczynnie na oddziały Kahna.
postaci

SMOKE

Smoke - LK-7T2 jest trzecim prototypem cyber-ninja zbudowanego przez Lin Kuei. Probował uciec z procesu automatyzacjii z Sub Zero ale został zlapany. Jego wspomnienia zostały wymazane, zostawiajac za sobą emocje towazyszace zabijaniu. Jednak, Sub-Zero nadal wierzy że wewnatrz maszyny nadal tkwi ludzka dusza probujaca uciec.
postaci

SUB-ZERO

Ninja powraca - tym razem bez maski. Zdradzony przez własny klan - LIN KUEI - zostaje skazany na śmierć. Jego przeciwnicy to maszyny. Musi nie tylko obronić się przed niebezpieczeństwem z zaświatów, ale też przed bezdusznymi mordercami.
postaci

CYRAX

Cyrax to drugi z trzech prototypów cyborgów LK-4D4, zbudowany przez klan Lin Kuei. Jego ostatnia zaprogramowana funkcja to rozkaz odnalezienia oraz zabicia Sub-Zero. Jako bezduszna maszyna atak Shao Kahna przeżył ze spokojem.
postaci

SEKTOR

Sektor to kod pierwszego prototypu cybernetycznego ninja zbudowanego przez klan Lin Kuei. LK-9T9, jeszcze w ludzkiej postaci był jednym z najlepszych zabójców na usługach klanu. Posłuszny rozkazom poddał się operacjom. Przeżył inwazję Kahna, gdyż nie posiada duszy.
postaci

NIGHTWOLF

Nightwolf pracuje w rezerwacie jako indjański historyk. Kiedy Shao Kahn otwiera magiczny portal nad Ameryką Nightwolf używa swojej magii aby chronić ziemię swego ludu. Rusza do słusznej walki z przeciwnikiem.
postaci

SHEEVA

Sheeva została wybrana przez Shao Kahna aby służyć królowej Sindel. Skrycie nienawidzi Kahna za uczynienie Motaro z rasy Centaurów przywódcą oddziałów. W zaświatach rasa Sheevy - Shokan to naturalni wrogowie Centaurów.
postaci

KUNG LAO

Jego klan Stowarzyszenie Białego Lotusu zniszczyła inwazja Shao Kahna na Ziemię. Jako jeden z Wybranych wojowników, Kung musi użyć swych umiejętności aby zniszczyć Shao Kahna.
postaci

KABAL

Jego prawdziwa tożsamość jest nieznana. Mówi się jednak, że jest jednym z niewielu, którzy przeżyli atak oddziałów Shao Kahna. W rezultacie jest sztucznie podtrzymywany przy życiu przez maszyny. Postanawia się zemścić nad Shao.