O stronie

Wstęp

Strona działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach (FF, O, GCh, IE), ale polecam FireFoxa, ponieważ pod nią została napisana i w innych nie musi koniecznie wyglądać dobrze. WAŻNE! Na IE w ogóle nie daję gwarancji!

Podziękowania

Chciałam podziękować tu kilku osobom, które wniosły swój wkład w stronę. Najpierw dziękuję Bodziowi z MKCenter (za wszystko ;), Davidkozowi z MKCenter (za pozwolenie umieszczenia części materiałów z wersji konsolowych gier), Johnxowi (za poprawę części ciosów do wersji 2D gier) oraz Maniakowi (za wsparcie). Pozdrawiam was wszystkich.

Kontakt

Jeśli ktoś jeszcze nie znalazł sposobu, a chciałby coś przekazać, są dwie drogi: e-mail lub GG.

Dokumentacja techniczna

Przyznaję, usuwam wszystkie komentarze jak coś przerabiam i bardzo mi z tego powodu głupio, ale nie jestem w stanie ogranąć kodu jeśli znajduje się w nim coś, co nie jest potrzebne i czego zbytnio nie rozumiem, dlatego teraz wszystko ładnie wypiszę. Na stronie użyto:

Tab Content script v2.2

Tab Content script v2.2 - © Dynamic Drive DHTML code library (www.dynamicdrive.com)
Visit Dynamic Drive at http://www.dynamicdrive.com/ for full source code

overLIB 4.21

overLIB 4.21 - Copyright Erik Bosrup 1998-2004. All rights reserved.
Contributors are listed on the homepage.
http://www.bosrup.com/web/overlib/

AutoIFRAME

Copyright © 2002-2010 Sławomir Kokłowski
http://www.kurshtml.boo.pl/skrypty/autoiframe.html

Prawa autorskie

Praktycznie wszystko co się tu znajduje jest owocem mojej wieloletniej pracy i nie chciałabym zobaczyć mojej pracy u kogoś, kto nie zapytał o zgodę na umieszczenie jej gdziekolwiek poza tą stroną. To chyba niewiele, prawda? Jeśli ktoś chciałby coś z tego wszystkiego zamieścić u siebie, niech się skontaktuje - naprawdę nie gryzę, na wściekliznę mnie szczepią regularnie, więc nie ma się czego obawiać, zapewniam. :)

Jeśli ktoś znajdzie coś, co do mnie nie należy, a na umieszczenie czego nie mam zgody autora, również niech się ze mną skontaktuje, wyjaśnimy cała sprawę. Wyjątek stanowi większość obrazków, ponieważ są ogólnodostępne i mozna z nimi robić co się chce.

NAPISYPoświęciłam bardzo dużo czasu i włożyłam naprawdę wiele pracy w tłumaczenie, nie oczekując w zamian żadnej zapłaty. W zamian proszę tylko o uszanowanie mojej pracy i nie usuwanie stopek oraz nie umieszczanie ich na innych stronach czy serwisach.